Michal Zapoměl #bojovnikzavlasykrasnejsi

Čím vás okouzlíme?

Bojovník za vlasy krásnější...

Bude stále dokola bojovat proti nepovedeným barvám, neprofesionální práci, špatně zvolenému stylu. Vždy na Vaší straně, připraven se za Vaše vlasy prát, objevit se a zasáhnout vždy, když potřebujete: )

Michal Zapoměl

Bezmála dvacet let v říši před zrcadlem. Kadeřník tělem i duší, hair doctor, školitel, chápavý perfekcionalista s citem pro osobnost, detail... Zkrátka bez Michala by bylo na světě o pár nešťastných žen víc.

Nezapomínáme ani na pány

Samozřejmě se postaráme i o plnovous, pěstěný knír či bujnou hřívu. Jsme připraveni najít ten správný styl pro každého gentlemana. Pánský budoár v našem plzeňském salonu je tím správným místem pro Vás.

Michal Zapoměl a jeho říše

salon praha

Salon Praha

Je to sen, je to zážitek, je to nepoznané... Přijďte k nám a užijte si péči, kterou si zasloužíte. Bude se o vás starat tým profesionálů, budete se cítit jako v bavlnce, pohádce... Víme co vaše vlasy potřebují, víme co potřebujete vy a víme jak toho dosáhnout. Těšíme se na vás.

Náš tým v Praze

Michalowner
Jaroušekkadeřník
Narinekadeřník
Olikadeřník
Katarinakadeřník
Domenicakadeřník
Denisarecepční
kavarna praha

Kavárna Za Zrcadlem

Kavárna v říši "Za Zrcadlem" vás okouzlí svou příjemnou a klidnou atmosférou. Menu si připravujeme výhradně a exkluzivně z vlastní kuchyně. Myslíme na RAW styl, bezlepkové a bezlaktózové pochoutky, ale i poctivou klasiku. Snídaně a lehká jídla v kombinaci se skvělými nápoji vás potěší po celý den. Jsme tu pro všechny, kteří mají rádi "nebe v puse".


Katkamanager
Libuškabaristka
kavarna praha

Zákazníci z říše před zrcadlem