Michal Zapoměl #bojovnikzavlasykrasnejsi

Aktuality

Od 3. května MÁME OTEVŘENO!

1.5.2021

Respektujeme nařízení vlády a proto budete k návštěvě našeho salonu potřebovat potvrzení o negativním testu, očkování a nebo o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 90 dnech. Děkujeme za spolupráci a na všechny se moc těšíme!

Winner of Luxury Lifestyle Awards 2020

20.10.2020

Získali jsme ocenění od Luxury Lifestyle Awards 2020 a to v kategorii The Best Luxury Beauty Salons in Czech Republic. Ve finálové TOP8 byla samá velká jména a proto jsme moc rádi, že vítězem je nakonec náš pražský salon.

Zobrazit celé hodnocení

Zrušení osobních konzultací 9.7. a 16.7.

7.7.2020

Je mi do skoku, je mi do letu. Sehnal lístky do BARCELONY, poletím tam přesně po půl roce a nemohu tomu snad ani uvěřit. Z toho důvodu nebudu mít poradenství 9. a 16.7., protože letenky jinak nebyly. Tak mi to nemějte za zlé.

Nový rozhovor pro MODA.CZ

13.4.2019

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Zobrazit celý článek

Nový rozhovor pro Flowee

11.12.2018

Kadeřník by měl být tak trochu terapeut i duchovní. Rozhovor s jedním z nejlepších českých kadeřníků Michalem Zapomělem o tom, proč je jeho povolání vlastně posláním, které pomáhá klientům ke štěstí. Stejně jako jemu

Zobrazit celý článek

Rozhovor v obchůdku Leli’s Cupcakes

5.7.2018

Překvapuje mě, velmi mile, s jakou nesmělostí a otevřeností přiznává “Jsem také jenom člověk.” Má pravdu, je také jenom člověk.

Zobrazit celý článek

Postup kadeřníků na vyšší pozice

27.3.2018

Z důvodu postupu některých kadeřníků na vyšší pozice se prosím u svého stylisty informujte na aktuální ceny jejich postu.
Děkujeme za pochopení, Team bojovníků za vlasy krásnější.

Rozhovor s Michalem Zapomělem

8. 3. 2018

Michal Zapoměl: Jsem bojovník za vlasy krásnější! Charismatický muž si cestu na výsluní kadeřnického světa prosekal obrovskou dřinou a pílí. Dnes patří k uznávaným odborníkům ve své profesi.

Zobrazit celý článek

Michal Zapoměl na Seznam Zprávy

16. 2. 2018

Michal Zapoměl patří k vyhledávaným kadeřníkům. Do jeho salónu v pražském Karlíně chodí mnoho slavných osobností. Rozdíly mezi neznámými a známými zákazníky nedělá. A přidává i zásadní radu: Neexperimentujte.

Zobrazit celý článek

Hledám nové BOJOVNÍKY

8. 2. 2018

Hledám nové BOJOVNÍKY do mého teamu v Praze a Plzni. Jsi profík? Chceš růst? Máš zápal pro práci? Pak hledáme právě Tebe! Napiš nám na katerina@zapomel.cz nebo zavolej na +420 603 846 612

Náš salon inspiruje

15. 1. 2018

Kadeřnický salon Michala Zapoměla má s těmi klasickými máloco společného. Najdete tu sbírku „kouzelných“ zrcadel, pávy, motýly i brouky, korály... To vše vytváří atmosféru plnou romantiky a fantazie. Hlavní motiv a vize pochází z knihy Alenka v říši divů.

Zobrazit celý článek

Michal Zapoměl: kadeřník v říši divů

21.7.2017

Michal Zapoměl je vyhlášený kadeřník, jehož salony oslaví tento rok 20. výročí. Pobočku má v Praze a v Plzni. Do pražského salonu ale nemusíte přijít jen pro nový účes, můžete si zde dát také výtečnou kávu a něco dobrého na zub. Součástí salonu je totiž kavárna s příhodným názvemZa zrcadlem.

Zobrazit celý článek