Aktuality

Rozhovor v obchůdku Leli’s Cupcakes

5.7.3018

Překvapuje mě, velmi mile, s jakou nesmělostí a otevřeností přiznává “Jsem také jenom člověk.” Má pravdu, je také jenom člověk.

Zobrazit celý článek

Postup kadeřníků na vyšší pozice

27.3.3018

Z důvodu postupu některých kadeřníků na vyšší pozice se prosím u svého stylisty informujte na aktuální ceny jejich postu.
Děkujeme za pochopení, Team bojovníků za vlasy krásnější.

Rozhovor s Michalem Zapomělem

8. 3. 2018

Michal Zapoměl: Jsem bojovník za vlasy krásnější! Charismatický muž si cestu na výsluní kadeřnického světa prosekal obrovskou dřinou a pílí. Dnes patří k uznávaným odborníkům ve své profesi.

Zobrazit celý článek

Michal Zapoměl na Seznam Zprávy

16. 2. 2018

Michal Zapoměl patří k vyhledávaným kadeřníkům. Do jeho salónu v pražském Karlíně chodí mnoho slavných osobností. Rozdíly mezi neznámými a známými zákazníky nedělá. A přidává i zásadní radu: Neexperimentujte.

Zobrazit celý článek

Hledám nové BOJOVNÍKY

8. 2. 2018

Hledám nové BOJOVNÍKY do mého teamu v Praze a Plzni. Jsi profík? Chceš růst? Máš zápal pro práci? Pak hledáme právě Tebe! Napiš nám na katerina@zapomel.cz nebo zavolej na +420 603 846 612

Spustili jsme nové webové stránky

7. 2. 2018

Po týdnech příprav jsme dnes konečně spustili naše nové internetové stránky. Dali jsme si hlavně záležet na jejich přehlednosti, abyste na nich vždy našli právě to, co hledáte. Už žádné nefungující složitosti, ale nový čistý design a hlavně přehledný obsah. Tak ať se vám líbí.

Jarní školení 2018

1. 2. 2018

Na únor, březen a duben jsme vypsali celkem 3 termíny našich workshopů. Detailní informace naleznete v sekci Vzdělávání & Workshopy. Kapacita jednotlivých termínů se již plní, tak moc dlouho neváhejte.

Zobrazit více

Náš salon inspiruje

15. 1. 2018

Kadeřnický salon Michala Zapoměla má s těmi klasickými máloco společného. Najdete tu sbírku „kouzelných“ zrcadel, pávy, motýly i brouky, korály... To vše vytváří atmosféru plnou romantiky a fantazie. Hlavní motiv a vize pochází z knihy Alenka v říši divů.

Zobrazit celý článek

Michal Zapoměl: kadeřník v říši divů

21.7.2017

Michal Zapoměl je vyhlášený kadeřník, jehož salony oslaví tento rok 20. výročí. Pobočku má v Praze a v Plzni. Do pražského salonu ale nemusíte přijít jen pro nový účes, můžete si zde dát také výtečnou kávu a něco dobrého na zub. Součástí salonu je totiž kavárna s příhodným názvemZa zrcadlem.

Zobrazit celý článek